Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

WROCIT sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
KIM JESTEŚMY:

Wrocit sp. z o.o. jest częścią marki Manufaktura Dobra, misją której jest zaoferowanie dla stolicy Dolnego Śląska wysokiej jakości ekologicznej żywności wyprodukowanej we własnych zakładach przetwórstwa.
Manufaktury Dobra
Rejon: Dolny Śląsk

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój dystrybucji ekologicznych produktów spożywczych oraz opiekę nad istniejącymi Klientami firmy we Wrocławiu oraz okolicach.

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój sieci dystrybucji ekologicznych produktów oferowanych przez Manufakturę Dobra,
  • Realizację planów sprzedaży poprzez rozwijanie sieci dystrybucji na podległym terenie działania,
  • Opiekę nad istniejącymi punktami handlowymi,
  • Udział w opracowywaniu promocji wolumenowych i produktowych uzgodnionych z bezpośrednim przełożonym,
  • Pozyskiwanie nowych punktów handlowych,
  • Bezpośredni kontakt z klientem detalicznym,
  • Raportowanie pracy własnej wg wymagań określonych przez bezpośrednich przełożonych,
  • Promowanie marki Manufaktury Dobra.

WYMAGANIA:

  • Wymagane min 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej. Mile widziane doświadczenie na rynku wrocławskim,
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wysoki poziom komunikatywności,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office,
  • Dyspozycyjność, kreatywność i zaangażowanie,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, dbanie o długofalowe relacje z klientami,
  • Bardzo wysoki poziom kultury osobistej,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie,
  • Znajomość dolnośląskiego rynku spożywczego,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodej, rozwijającej się organizacji o znacznym potencjale na rynku produktów ekologicznych,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz wyników sprzedaży,
  • Udział w budowaniu i tworzeniu sieci dystrybucji produktów ekologicznych wysokiej jakości,
  • Samochód służbowy,
  • Komputer, telefon, materiały reklamowe, katalogi i inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wrocit Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Plac Grunwaldzki 59 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wrocit Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Plac Grunwaldzki 59. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy