Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakład Produkcji Spożywczej Jamar sp.j.– producent przetworów owocowo-warzywnych, działający w branży od 20 lat w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice)

    Zadania:

    • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie działania;
    • budowanie i utrzymanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami;
    • dbanie o zapewnienie właściwych standardów ekspozycyjnych produktów;
    • rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji;
    • realizacja akcji promocyjnych.

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG;
    • min. średnie wykształcenie;
    • umiejętność w nawiązywaniu otwartych i trwałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie;
    • kreatywność i rzetelność w działaniu;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy
      o pracę;
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę;
    • motywacyjny system wynagrodzeń;
    • samochód służbowy, tel.komórkowy.

    JEŻELI CHCESZ SIĘ SPEŁNIĆ W ŻYCIU ZAWODOWYM, ROZWIJAĆ SWOJE TALENTY, MIEĆ WPŁYW NA WSPÓLNY SUKCES DOŁĄCZ DO NAS !

    Prześlij swoje CV i list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania

    lub na adres:
    Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j.
    Albertów 69, 42-165 Lipie

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom