Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MONO ENERGY sp. z o.o.O firmie

5 00012 000 brutto / mies.
  • Września

    Września, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż na podległym rynku (klient indywidualny i biznesowy),

  • dbałość o wizerunek firmy,

  • obsługa klientów firmy (doradztwo, obsługa posprzedażna),

  • działania marketingowe zwiększające rozpoznawalność marki,

  • aktywna praca od poniedziałku do piątku przy 100% zaangażowaniu,

Nasze wymagania

  • chęci do pracy, wraz z pełnym zaangażowaniem w rozwój sprzedaży,

  • gotowość do pracy z narzuconymi targetami sprzedażowymi,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami indywidualnymi i biznesowymi,

  • otwartości na różne sposoby sprzedaży w tym D2D,

  • punktualność,

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

  • posiadanie partnerów biznesowych lub współpracowników,

To oferujemy

  • pełne szkolenie wdrażające (sprzedażowo-produktowe),

  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon ),

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju (awanse na wyższe stanowiska),

  • szkolenia dokształcające z zespołem trenerskim,

  • ciągłe wsparcie marketingowe,

  • konkursy miesięczne, kwartalne,

  • dodatkowe premie, bonusy!

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

MONO ENERGY sp. z o.o.

MONO Energy to zespół posiadający doświadczenie oraz kompetencje idealnie dopasowane do kwestii odnawialnych źródeł energii. Ponad 10 letnie doświadczenie na rynku rozwiązań w dziedzinie OZE oraz ponad 3 letnie w kategorii samej fotowoltaiki.

Wspieramy gospodarstwa domowe oraz firmy w zmaganiu się z trudnymi realami rynku energii elektrycznej, poprzez redukcję do minimum kosztów związaną z pozyskaniem energii elektrycznej. Gwarantujemy zmniejszenie wydatków na rachunki energii elektrycznej, nawet do 95% poprzez instalację paneli fotowoltaicznych.

Realizujemy setki instalacji o różnych wielkościach mocy od kilku do kilkuset kilowatów oraz o różnym przeznaczeniu. Wszystkie łączy najwyższy profesjonalizm, najnowocześniejsze technologie i największe zaangażowanie z naszej strony.

Przewiń do profilu firmy