Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – wynajem modułowych hal magazynowych

PBI Administracja Sp. z o.o.

  • Stare Babice (pow. warszawski zachodni)

    Stare Babice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów z klientami,

  • przygotowanie ofert handlowych i negocjacje kontraktów,

  • analiza rynku i identyfikacja potrzeb klientów,

  • profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów, rozwiązywanie problemów i proponowanie kreatywnych rozwiązań,

  • nadzór nad stanem magazynowym i realizowanymi dostawami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • predyspozycje sprzedażowe oraz inicjatywa w pracy,

  • aktywność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • system motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • rozwój zawodowy oraz doskonalenie umiejętności technicznych i handlowych,

  • narzędzia pracy tj. samochód, laptop, telefon,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w fantastycznej atmosferze

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Spółka PBI Administracja, istniejąca od 2005 roku, w związku ze stworzeniem innowacyjnej platformy PBIOBIEKTY.PL poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój usługi związanej z wykonywaniem okresowych kontroli stanu technicznego obiektów.

Przewiń do profilu firmy