Przedstawiciel Handlowy z branży kosmetycznej

DRS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIAO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 9 godzin temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DRS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,
właściciel sieci Drogerii Lilaróż oraz marki kosmetycznej Gaja
poszukuje:

Przedstawiciela Handlowego z branży kosmetycznej

Współpracując z nami możesz wyznaczać nowe trendy na rynku kosmetyków naturalnych oraz rozwijać swoje umiejętności. Sprzedaż produktów marki Gaja, mocno promowanych w wielu kanałach reklamowych, szczególnie w Internecie, to szansa na rozwój zawodowy i otwarcie nowych dróg. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, to właśnie Ciebie szukamy.

OFERUJEMY:

  •  Współpracę ze stabilną firmą z branży kosmetycznej

WYŁĄCZNIE WSPÓŁPRACĘ NA ZASADZIE WYNAGRODZENIA W FORMIE PROWIZJI OD SPRZEDANYCH PRODUKTÓW
(BRAK MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA NA ZASADZIE PODSTAWA+PROWIZJA).

SZUKAMY OSÓB, KTÓRE SĄ JUŻ PRZEDSTAWICIELAMI INNYCH PODMIOTÓW I CHCĄ ZYSKAĆ KOLEJNĄ FIRMĘ, NA RZECZ KTÓREJ BĘDĄ DZIAŁAĆ.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie nowych klientów – Drogerii, Firm i Hurtowni kosmetycznych,
  • Opieka nad aktualną i przyszłą siecią sprzedaży,
  • Prezentowanie ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych firmy,
  • Rozwijanie relacji handlowych.

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • Umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji handlowych i  marketingowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności budowania relacji z klientem,
  • Doskonałej organizacja czasu pracy,
  • Komunikatywności
  • Kreatywności
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. "RODO") oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy