Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy – z doświadczeniem w branży OZE

SOLEKTRO sp. z o.o.O firmie

  • Kluczbork
    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych)
  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • realizacja kontaktów z powierzonymi leadami
  • prezentacja oferty i sprzedaż systemów fotowoltaicznych i usług dodatkowych
  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu
  • chęć i gotowość do pod noszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • własna działalność gospodarcza – współpraca B2B
  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B i mobilność
  • znajomość obsługi komputera (Excel, CRM, Internet)

Mile widziane

  • znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wspierający model współpracy – szkolenia sprzedażowe, produktowe oraz doszkalające z zakresu fotowoltaiki
  • pełne wsparcie w procesie technicznym i wsparcie Back Office
  • przejrzysty i unikalny system prowizyjny
  • zapewnienie w materiały marketingowe
  • swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy
  • praca na innowacyjnych i nowoczesnych komponentach tylko ze światowej czołówki
  • pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży
  • realny wpływ na budowanie struktur firmy
  • jedne z najlepszych warunków prowizyjnych na rynku – bez górnej granicy
  • możliwość zbudowania własnego zespołu sprzedażowego
  • wysoka jakość instalacji
  • szybkie terminy montaży
  • ubezpieczenie instalacji w cenie

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Jesteś przedstawicielem OZE ? Zarabiasz za mało i potrzebujesz świeżości ?

Damy Ci najlepsze warunki prowizyjne w Polsce.

Sprawdź sam!

Jeżeli Twoim problemem jest dziś:

- pozyskiwanie nowych klientów,

- Twój partner biznesowy nie dotrzymuje warunków umowy,

- chciałbyś dostać lepsze warunki prowizyjne,

- czujesz że ,,utknąłeś”?

- nikt się z Tobą nie liczy? Coraz wyższe cele i coraz mniejsze prowizje a Ty chcesz iść do przodu?

Dobrze trafiłeś!

Dostaniesz od Nas:

- przejrzysty i unikalny system prowizyjny,

- wolna rękę w podejmowaniu decyzji,

- silne zaplecze montersko – logistyczne,

- wspierający model współpracy – szkolenia sprzedażowe i doszkalające,

- wysoka jakość instalacji,

- szybkie terminy montaży,

- ubezpieczenie instalacji w cenie.

Bardzo wiarygodny i stabilny Partner na życie!

20 000 tysięcy wykonanych instalacji!

Lider w zakresie wysokich zarobków!

Przedstawiciel Handlowy – z doświadczeniem w branży OZE, Kluczbork