Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy z j.angielskim

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. W związku ze stałym rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na nasze produkty, poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko

Zadania:

  • Samodzielne i aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów pod kątem rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy
  • Budowa bazy nowych i potencjalnych klientów na rynku polskim
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działem Customer Care
  • Raportowanie działalności handlowej do bezpośredniego przełożonego
  • Utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • Motywacja i orientacja na osiąganie celów
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Profesjonalne podejście
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niezbędne do pracy narzędzia: Samochód, laptop i telefon – zwrot kosztów eksploatacyjnych
  • Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Parking
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Karta sportowa (Multisport)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na badania medyczne
  • Nielimitowana woda/kawa/herbata
  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mask Authority Sp. z o.o. Ul. Targowa 4, Wrocław 52-326 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy