Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy z j. niemieckim

ATRIA Sp. z o.o. Sp. k.

6 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie partnerów do współpracy z kliniką

  • praca stacjonarna w oddziale w Łodzi lub zdalnie w miejscu zamieszkania

  • współpraca z firmami z branży beauty

  • telemarketing

  • przeprowadzanie rozmów handlowych online

  • przesyłanie ofert handlowych

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację (warunek niezbędny)

  • wykształcenie wyższe

  • wykształcenie kosmetologiczne i znajomość rynku będą dodatkowym atutem

  • samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy

  • umiejętności interpersonalne i handlowe

  • pracowitość i sumienność

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się

  • umowę B2B

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • telefon służbowy i pozostałe narzędzia pracy

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca w kraju i za granicą

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze pracy

  • pracę traktowaną jako podstawowa lub dodatkowa

O nas

Jesteśmy kliniką medycyny estetycznej i kosmetologii, zlokalizowaną w samym centrum Łodzi, działającą od 10 lat na rynku łódzkim i od 4 lat na rynku ogólnokrajowym. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Przedstawicieli Handlowych gotowych do podjęcia współpracy na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.