Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy z j. rosyjskim

WELDORO TEXTILEO firmie

  • Medyka (pow. przemyski), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Weldoro Textile to dystrybutor odzieży typu outlet. Zaopatrujemy butiki, sklepy i hurtownie, działając na rynku krajowym i europejskim. Prowadzimy sprzedaż internetową, telefoniczną oraz bezpośrednią. W związku z budowaniem naszego oddziału skierowanego na rynki wschodnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój kontaktów handlowych na rynkach wschodnich;

  • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe;

  • Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego w mowie i piśmie, na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację handlową;

  • Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami międzynarodowymi;

  • Samodzielność, inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

  • Mile widziane zainteresowanie branżą modową.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę - pełny etat;

  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie: podstawa +prowizja;

  • Samochód służbowy lub mieszkanie;

  • Elastyczne godziny pracy w biurze oddziału firmy w Medyce k. Przemyśla i możliwość pracy zdalnej;

  • Otwartość na inicjatywę i autorskie pomysły na rozwój działalności na rynkach wschodnich.

Skontaktujemy się z wybranymi ofertami w celu uzgodnienia warunków rozmowy kwalifikacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne