Przedstawiciel Handlowy z językiem czeskim

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Design Fishing Sp. z o. o. wiodąca firma w sprzedaży sprzętu wędkarskiego, właściciel marki DRAGON i Mega BAITS, dystrybutor marek RYOBI, GEOFF ANDERSON, VERSUS, MUSTAD poszukuje pracowników Działu Handlowego na stanowiska:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY z językiem czeskim
    Region pracy: Czechy

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie;
    • Obsługa Klientów w zakresie sprzedaży hurtowej;
    • Wysoka jakość obsługi i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
    • Monitorowanie wyników sprzedażowych oraz bieżące raportowanie działań i efektów pracy;
    • Monitorowanie potrzeb rynku i trendów w branży.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w miłym zespole;
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon);
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca podstawowa plus premie miesięczne i kwartalne);
    • Niezbędne szkolenia oraz wsparcie sprzedaży.

    To, czego od Ciebie oczekujemy:

    • Bardzo dobra znajomość branży wędkarskiej oraz specyfiki rynku;
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
    • Inicjatywa, pomysłowość oraz komunikatywność;
    • Motywacja i zaangażowanie w wykonywana pracę;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Biegła znajomość języka czeskiego (Region Czechy).

    Poszukujemy przebojowych osób, lubiących kontakt z ludźmi, chętnych do rozwoju.

    Jeśli jesteś zainteresowana/-y i posiadasz te cechy – zapraszamy do naszego zespołu!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Design Fishing Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Na końcu CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Design Fishing Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”