Przedstawiciel Handlowy z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.01.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Express HR

    Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menedżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

    Obecnie dla naszego Klienta - czołowego producenta manekinów w Polsce, zaopatrującego czołowe sieci sklepów,  poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Kontakt z zagranicznymi Klientami w celu nawiązania współpracy
    • Wyjazdy do Niemiec w celu odbycia spotkań z Klientami
    • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - wymagane
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub zainteresowania branżą modową
    • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia
    • Umiejętności budowania dobrych relacji
    • Umiejętności prowadzania negocjacji z osobami decyzyjnymi
    • Chęci uczenia się, zdobywania cennego doświadczenia
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o prace
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Dodatkowy system premiowy
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Pracę w stabilnej firmie w nowoczesnym biurze
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Szkolenia stanowiskowe
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
    • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
    • Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów prowadzonej przez Express HR ,moich danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach  i przetwarzanie tych danych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Administratorem tych danych jest Express HR z siedzibą w Warszawie, (adres biura: 02-784 Warszawa, ul. Romera 10 lok. B4), agencja zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275.

    Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich modyfikowania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]