Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Payland Net S.A. łączy w sobie wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjny i dynamiczny charakter. Spółka działa w obszarze nowych technologii, proponując swoim klientom rozwiązania z zakresu telekomunikacji i finansów.

    Stawiamy sobie za zadanie dostarczanie profesjonalnych i najnowocześniejszych rozwiązań dla biznesu. Do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanej do pracy, kreatywnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych i opiekę nad obecnymi klientami
    • budowanie rozpoznawalności firmy i jej usług na rynku
    • monitoring nad działaniami konkurencji – podejmowanie stosownych kroków w odpowiedzi na te działania

    Od kandydatów wymagamy minimum rocznego doświadczenia handlowego (stanowisko terenowego Przedstawiciela Handlowego) w zakresie sprzedaży usług terminalowych, FMCG, finansowych, produktów bankowych lub usług telekomunikacyjnych.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w dużej, prestiżowej i stale rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny pakiet usług, pozwalający na dynamiczny rozwój sprzedaży w podległym regionie
    • możliwość wpływu na zakres oferty i jej warunki dla lokalnego rynku
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa na etat, stałe wynagrodzenia + premia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia do pracy samochód osobowy, smartphone

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie
    za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.