Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Wiodący polski producent drewnianej stolarki otworowej z Lublina, prekursor nowych rozwiązań technologicznych i lider na rynku stolarki budowlanej w Polsce
poszukuje pracowników na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Województwo Zachodniopomorskie oraz Województwo Wielkopolskie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży);
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność;
  • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad klientami firmy;
  • prowadzenie szkoleń dla dotychczasowych klientów;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • czuwanie nad dystrybucją produktów firmy w punktach sprzedaży detalicznej;
  • bezpośrednia odpowiedzialność handlowa za powierzony region;
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej;
  • realizacja celów handlowych określonych przez Zarząd;
  • przygotowywanie tygodniowych raportów oraz planów pracy;
  • rozpoznawanie potrzeb biznesowych klienta;
  • dbałość o powierzone mienie firmy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji CV
poprzez kliknięcie w przycisk:

top

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się