Przedstawiciel Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dystrybutor chemii przemysłowej (środki do utrzymania czystości, mycia i dezynfekcji) dla Przemysłu Spożywczego
firma ITW NOVADAN Sp. z o.o. działająca na rynku polskim poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • Obsługę projektów już pozyskanych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Realizację planów sprzedaży,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
  • Umiejętności budowania trwałych relacji,
  • Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych,
  • Pracowitości, sumienności, samodzielności,
  • Dyspozycyjności,
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sektorze produkcji spożywczej),
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość otrzymania samochodu służbowego, telefonu i komputera.
Zgłoszenia zawierające CV, zdjęcie, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".