Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KARAT ELEKTRO RECYKLING SPÓŁKA AKCYJNA

    Karat Elektro Recykling istnieje na polskim rynku od 2003 r.

    Głównym przedmiotem działalności Firmy jest recykling zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, a także obsługa prawna i doradztwo w zakresie recyklingu zużytego sprzętu i ochrony środowiska. Zajmujemy się również niszczeniem dokumentów i informacji poufnych oraz demagnetyzacją dysków. Ponadto prowadzimy działalność edukacyjną w szkołach.

    Bardzo ważną aktywnością firmy Karat Elektro Recykling S. A. jest pozyskiwanie i przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych oraz przywracanie ich do ponownego wykorzystania w procesie produkcyjnym.

    Działamy na terenie całego kraju, a logistyka stanowi naszą mocną stronę. Dla zapewnienia sprawnego odbioru odpadów od klientów stworzyliśmy własną flotę pojazdów samochodowych, która umożliwia przewóz ładunków na terenie całego kraju.

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Nawiązywanie, i rozwijanie bardzo dobrych relacji z Klientami
    • Przygotowywanie ofert sprzedaży i prowadzenie negocjacji handlowych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Praca zdalna (praca w domu oraz spotkania z klientami z całego kraju)

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w branży recyklingu lub różnych odpadów
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Silna motywacja wewnętrzna

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywującym system premiowym
    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Szkolenia
    • Nienormowany czas pracy

    Złożonych dokumentów nie zwracamy.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych"