Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-04-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami oraz podtrzymywanie i umacnianie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami.
    • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów.
    • Dbanie o dobry wizerunek Spółki oraz wysoką jakość świadczonych usług.
    • Średnio 25 wizyt dziennie w sklepach detalicznych m.in.: Intermarche, Delikatesy Centrum, Lewiatany, PSSy, Groszki, Spar i w wielu innych.

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w rynku tradycyjnym w branży spożywczej FMCG - aplikacje osób bez w/w doświadczenia nie będą brane pod uwagę.
    • Ambicja i otwartość na rozwój.
    • Silna motywacja do osiągania celów wyznaczonych przez Spółkę.
    • Umiejętność organizacji pracy i planowania.
    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Prawo jazdy kat. B, z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Motywacyjny system wynagradzania.
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ścieżkę kariery.
    • Dobrą atmosferę pracy.
    • Nowoczesne narzędzia pracy.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać
    klikając w przycisk aplikowania:

    W temacie prosimy o wpisanie nazwy województwa.