Przedstawiciel Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 25.07.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 24.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Luxottica Poland Sp. z o.o., lider na rynku ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych i opraw okularowych na świecie, posiadający w swojej ofercie takie marki jak Ray- Ban®, Vogue Eyewear, Oakley, w związku z rozwojem lokalnych struktur, poszukuje osoby na stanowisko:

    (Ray-Ban®, Vogue Eyewear)
    M
    iejsce pracy: Polska północno -zachodnia
    test test
    Jeżeli jesteś osobą, której na co dzień bliskie są wartości: przedsiębiorczość, pomysłowość, pasja, „szybko i prosto”, to Ciebie właśnie szukamy.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • doświadczenie w branży produktów Premium i/lub Fashion
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
    • dynamizm i inicjatywa w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    • duża otwartość na zmiany
    • samodzielność
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
    • dodatkowe szkolenia z zakresu sprzedaży i merchandisingu

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedaży na markach Ray-Ban®, Vogue Eyewear w podległym regionie
    • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami opartych na wzajemnym zaufaniu
    • tworzenie pozytywnego wizerunku Luxottica na rynku optycznym
    • dbałość o wizerunek i merchandising marek dystrybuowanych przez firmę
    • doradztwo w zakresie zarządzania asortymentem w oparciu o kolekcje
    • bieżące raportowanie wydarzeń na rynku oraz działań konkurencji

    Firma oferuje:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • premię uzależnioną od osiąganych wyników
    • atrakcyjny pakiet socjalny
    • narzędzia pracy (telefon, iPad, samochód służbowy)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk APLIKUJ do 31.08.2018