Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMPORTER ROKU 2016, LAUREAT KONKURSU TERAZ POLSKA

    Nasza firma, jako jeden z liderów w swojej branży, z wieloletnim doświadczeniem, należymy do czołówki krajowych importerów i dystrybutorów w branży alkoholowej. Jesteśmy przedstawicielem renomowanych i prestiżowych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagrodzonych na międzynarodowych konkursach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Region: woj. zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
    • poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi współpracy
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • realizacja planów sprzedaży i rozwijanie sprzedaży w wyznaczonym regionie
    • sporządzanie raportów i analiz z wykonania zadań sprzedażowych
    • szkolenia klientów

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG (warunek konieczny)
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i pozyskiwaniu klientów
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
    • znajomość specyfiki lokalnego rynku FMCG (detal, sieci, hurt)
    • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej  pozycji na rynku
    • miłą atmosferę w zespole
    • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk Aplikuj. Prosimy wpisać w temacie maila odpowiednio Przedstawiciel Handlowy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Partner Center Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.