Przedstawiciel handlowy

MALTEX sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MALTEX sp. z o.o. w Bydgoszczy zatrudni
w branży Dziecięco - Zabawkowej
Przedstawiciel handlowyNumer ref.: region północnej polski

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia bieżąca obsługa kluczowych klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • Poszukiwanie nowych klientów i wprowadzanie ich do stałej obsługi
  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Planowanie, projektowanie i nadzór nad procesem logistycznym w obsłudze strategicznych klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy i polityki sprzedaży
  • Reprezentowanie Firmy na targach i spotkaniach handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość rynku branży dziecięcej - WARUNEK KONIECZNY
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Komunikatywność i dynamizm w działaniu
  • Silna motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • Samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Własna działalność gospodarcza i samochód osobowy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę MALTEX Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy