Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

EFFECTOR S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kim jesteśmy? Kim jesteśmy? Jesteśmy liderem w branży przetwórstwa aluminium w Polsce. Działamy od ponad 25 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj! Aplikuj!

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • realizacja strategii handlowej firmy i budżetu,
  • współpraca z obecnymi kontrahentami,
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji handlowych,
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,
  • zarządzanie zamówieniami i nadzór nad ich prawidłową realizacją,
  • kontrola spływu należności,
  • bieżące raportowanie podejmowanych działań i wyników.

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,
  • masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy,
  • znasz branżę wykończenia wnętrz (mile widziana),
  • jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych,
  • masz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś dobrze zorganizowany, doskonała organizacja pracy,
  • łatwo nawiązujesz kontakty.

W zamian za Twoje zaangażowanie
w wykonywane zadania oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń,
  • korzystne grupowe ubezpieczenie na życie,
  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników,
  • bony podarunkowe, prezenty urodzinowe,
  • spotkania integracyjne.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą Aplikuj

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy