Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

fischer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

fischer to globalny producent systemów zamocowań. Lider jakości i rozwiązań technologicznych. Uznany wśród inżynierów i wykonawców dostawca nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań dla budownictwa i przemysłu.

Dla nas innowacyjność to odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i precyzja w twórczym podejściu do kolejnych wyzwań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

na terenie województwa zachodnio-pomorskiego

Opis stanowiska:

  • Obsługa sieci handlowych w powierzonym regionie,
  • Współpraca z kluczowymi klientami,
  • Nadzorowanie pracy merchandiserów,
  • Dbałość o ekspozycję w punktach sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Przynajmniej 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Ambicji, zaangażowania, łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Wytrwałości w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów,
  • Wykształcenia co najmniej średniego,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość zasad merchandisingu.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Zapraszamy na stronę

www.fischerpolska.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy