Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

"STEGU" Spółka z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy,
  • rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
  • umacnianie wizerunku firmy na rynku i w sieciach dystrybucji,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy,
  • opieka nad klientami i zdobywanie nowych.

Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości rynku tradycyjnego,
  • minimum średniego wykształcenia,
  • umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i samodzielnego działania,
  • przedsiębiorczości oraz inicjatywy,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość  pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wewnętrznego awansu,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i szkolenia,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj lub na adres firmy: STEGU sp. z o.o. ul Dworcowa 8, 46-025 Jełowa.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy