Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Luxottica Poland Sp. z o.o. O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Luxottica Poland Sp. z o.o., lider na rynku ekskluzywnych okularów przeciwsłonecznych i opraw okularowych na świecie, posiadający w swojej ofercie takie marki jak Ray- Ban®, Vogue Eyewear, Oakley, w związku z rozwojem lokalnych struktur, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko- Mazurskie

Obszar działania to województwa wskazane przez Nas. Zgada się, nie ma dla nas znaczenia z jakiego woj. jest kandydat

Jeżeli jesteś osobą, której na co dzień bliskie są wartości: przedsiębiorczość, pomysłowość, pasja, „szybko i prosto”, to Ciebie właśnie szukamy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • doświadczenie w branży produktów Premium i/lub Fashion
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • dynamizm i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • duża otwartość na zmiany
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowe szkolenia z zakresu sprzedaży i merchandisingu

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży w podległym regionie
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami opartych na wzajemnym zaufaniu
  • tworzenie pozytywnego wizerunku Luxottica na rynku optycznym
  • dbałość o wizerunek i merchandising marek dystrybuowanych przez firmę
  • doradztwo w zakresie zarządzania asortymentem w oparciu o kolekcje
  • bieżące raportowanie wydarzeń na rynku oraz działań konkurencji

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • narzędzia pracy (telefon, iPad, samochód służbowy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy