Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

JNT Group S.A. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Na rynku polskim JNT GROUP jest obecny od 1976 roku, przed 2019 działaliśmy pod nazwą Jantoń. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. Od 2017 rozszerzyliśmy portfolio o kanał winny Fine Wine, włączając w strukturę grupy taki spółki jak Wino Makłowicz oraz Platinum Wines.

Zadania:

  • efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży w kanale tradycyjnym
  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • generowanie zamówień z obsługiwanych punktów
  • dbanie o wizerunek oraz utrzymywanie standardów ekspozycyjnych produktów
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • raportowanie wykonywanych działań

Wymagania:

  • umiejętności budowania relacji opartych na zaufaniu
  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • orientację na cel, zaangażowanie i motywację
  • proaktywna postawa, szykanie nowych rozwiązań
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Zadania pełne wyzwań
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pakiet medyczny oraz sportowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy