Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku w związku z nową wdrażaną inwestycją
i dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Praca na terenie całej Polski

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców oraz obsługa bieżących klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • tworzenie dedykowanych ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb klienta,
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży opakowaniowej,
  • doświadczenie w opakowaniach kaszerowanych- mile widziane,
  • wysoka motywacja do pracy i chęć osiągania ponadprzeciętnych celów,
  • samodyscyplina i duża motywacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesów handlowych,
  • umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne, wielopoziomowe wynagrodzenie, dodatkowe premie za wyniki w sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia do pracy (dobrej klasy samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),
  • ubezpieczenie w zakresie opieki medycznej refundowane w wysokości 75% przez pracodawcę,
  • przyjazną atmosferę pracy, pomoc na wszystkich etapach wdrożenia do nowej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy