Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

VOG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

( WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE)

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa, rozwój i podtrzymywanie relacji z klientami z powierzonego terenu w kanale detalicznym i gastronomicznym
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanałach detalicznych, gastronomicznych i w sieciach lokalnych
  • Osiąganie celów sprzedaży na powierzonym terenie
  • Prowadzenia rozmów handlowych
  • Przyjmowanie zamówień i zapewnianie optymalnej ekspozycji naszych produktów w sklepach
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Znajomości lokalnego rynku hurtowego, detalicznego i gastronomicznego
  • Samodzielności, dokładności, systematyczności, samodyscypliny oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, oraz budowania relacji biznesowych
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szansę na podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia handlowe
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • Pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VOG Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 8, 96-100 Skierniewice (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy