Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

MardomO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Gdzie będziesz pracował/a?

Region Polski Zachodniej – woj. Zachodniopomorskie, lubuskie, część Wielkopolski

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy handlowca

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie (niekorporacyjne zwyczaje i procedury)

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę + system premiowy

  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego

  • System motywatorów pozapłacowych m.in. karta Benefit

  • Przyjazne środowisko pracy

Mardom

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów karniszy, rolet okiennych i mebli, wiodącą polską firmą w branży dekoracyjnej. W naturę naszej firmy wpisany jest rozwój i nastawienie na osiągnięcie sukcesu. Jeśli jesteś osobą, która chce się z nami rozwijać, szukasz wyzwań i ciekawych zadań nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy