Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Und-Hair DistributionO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi

  • Utrzymywanie relacji z istniejącą grupą klientów na podległym terenie

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Raportowanie działań sprzedażowych

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w branży fryzjerskiej

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku

  • Możliwość awansu na stanowisko KIEROWNIKA REGIONU

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia składającego się z podstawy, prowizji i premii

  • Szkolenia wstępne oraz podnoszące kwalifikacje, produktowe i technik sprzedaży

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy w systemie Home Office

Und-Hair Distribution

UND-HAIR DISTRIBUTION to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Cały czas firma bada i analizuje potrzeby rynku, owocem tej pracy jest wprowadzenie na rynek Polski takich marek jak: Coiffance Paris, Hair Company, Chopperhead, Myriam K. oraz Erayba których jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Obecnie firma wprowadza na rynek własną markę UND-HAIR PROFESSIONAL COSMETICS. Zaopatrujemy profesjonalne salony w produkty wyłącznie najwyższej jakości. Organizujemy szkolenia i pokazy z najnowszych trendów we fryzjerstwie z udziałem Mistrzów Świata i Europy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fryzjerów firma Und Hair Distribution otworzyła Akademie Fryzjerską w której fryzjerzy podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma "Und-Hair Distribution" jest na etapie ciągłej rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego .

Pracownicy zostają z nami na lata, mamy stały zespół i mimo pandemii nasz zespól w ciągu roku się powiększył.

Cały czas rośniemy w siłę, ale żeby to było możliwe poszukujemy nowych kandydatów na terenie całej Polski.

Mamy jeszcze dużo wolnych wakatów !!!.

Duża oferta asortymentowa oraz liczne szkolenia dla klientów (w tym także z KFS i BUR) , daje wiele możliwości szybkiego rozwoju , co gwarantuje w krótkim czasie spełnienie oczekiwań finansowych każdego Naszego pracownika.

Przewiń do profilu firmy

Nie zwlekaj z decyzją i dołącz do Naszego zespołu już dzisiaj!