Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Polski Gaz S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym terenie (butle gazowe)

  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi i

  • potencjalnymi partnerami handlowymi

  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • nadzór i rozliczanie pracy podległych kierowców - sprzedawców

Nasze wymagania

  • doświadczenia w handlu

  • umiejętności kierowania zespołem

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • samodzielności, inicjatywy i kreatywności

  • dyspozycyjności

  • prawa jazdy kat B

To oferujemy

  • umowę o pracę (podległość stanowiska Oddział w Ugoszczy koło Bytowa)

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku

  • możliwość rozwoju

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • pakiet medyczny

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, notebook)

  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Polski Gaz S.A.

Polski Gaz S.A. – Terminal Przeładunkowy zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem różnego rodzaju asortymentu. Jest jednym z liderów na rynku paliw płynnych, od wielu lat działając z pasją, profesjonalizmem i ciesząc się wysokim uznaniem Klientów.

Przewiń do profilu firmy