Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Roshen Europe Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży oraz osiąganie oczekiwanych wyników sprzedaży;

  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z klientami w podległym regionie;

  • Negocjacje handlowe na poziomie kanału tradycyjnego z klientami hurtowymi włącznie;

  • Pozyskiwanie nowych klientów detalicznych i hurtowych;

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy zgodnie ze standardami merchandisingowymi;

  • Realizowanie założeń strategii marketingowej poprzez akcje promocyjne jak i odpowiednie wprowadzenie nowych produktów firmy na rynek;

  • Monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji;

  • Przedstawienie przełożonemu raportów dotyczących podejmowanych działań, realizacji zadań oraz osiąganych efektów pracy;

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG;

  • Znajomość lokalnego rynku sieciowego, detalicznego i hurtowego;

  • Umiejętność w nawiązywaniu dobrych i trwałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie;

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Zaangażowanie i nastawienie na rezultat;

  • Kreatywne podejście do pracy;

  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Min. średnie wykształcenie.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie stałe + premię uzależnioną od wyników pracy;

  • Możliwość pracy z produktami o bardzo dużym potencjale;

  • Jasno określoną ścieżkę kariery;

  • Dobrą atmosferę pracy;

  • Samochód, tablet i telefon służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

W związku z dynamicznym rozwojem Terenowych struktur sprzedaży naszego partnera, producenta w branży FMCG - firmy ROSHEN, która jest największą na Ukrainie korporacją produkującą słodycze i jedną z TOP 20 największych producentów słodyczy na świecie (link prezentujący potencjał Korporacji Roshen https://www.youtube.com/watch?v=RdHM-zm_4L0 ), poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przewiń do profilu firmy