Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PW KRYSTIAN SP Z O O

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o sprzedaż odzieży ochronnej i artykułów BHP,

  • Umawianie i prowadzenie spotkań handlowych,

  • Cold calling,

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz kontakty z klientami w ramach posiadanej bazy danych,

  • Doradztwo produktowe oraz kreowanie rozwiązań dopasowanych do profilu i oczekiwań klienta,

  • Przygotowywanie kosztorysów proponowanych rozwiązań,

  • Raportowanie działań w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowane art. BHP),

  • Ogólna wiedza rynkowa, orientacja i kontakty w firmach produkcyjnych zlokalizowanych w powierzonym regionie działania,

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz współpracy w zespole,

  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy i ustalania priorytetów,

  • Doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów w jednym czasie,

  • Umiejętności negocjacyjne i predyspozycje do prowadzenia prezentacji,

  • Umiejętność obsługi komputera (praca w CRM, xls, outlook),

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,

  • Wizyty minimum 2 razy w m-cu w siedzibie firmy woj. mazowieckie, 26-400 Przysucha, ul. Staszica 9A.

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnej firmie oferującej unikatowe produkty i rozwiązania dedykowane firmom produkcyjnym z różnych branż,

  • Atrakcyjny system wynagradzania złożony z wynagrodzenia podstawowego oraz systemu premiowego,

  • Pracę w oparciu o home office (ok. 20%-30% czasu), praca z klientami w terenie (ok. 70-80%),

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych przygotowujących do pracy z produktami oraz zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności sprzedażowe,

  • Narzędzia pracy w tym samochód klasy C, laptop, telefon komórkowy,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

PW Krystian sp. z o.o. to polska firma rodzinna działająca na rynku od trzech pokoleń. Dostarczamy odzież ochronną i korporacyjną, środki ochrony osobistej oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy dla firm z całego świata. Współpracujemy z podmiotami z sektora energetycznego, gazowniczego, budowlanego, stoczniowego i portowego oraz przemysłu chemicznego, którym oferujemy specjalistyczne rozwiązania niezbędne do zapewnienia bezpiecznej pracy na każdym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie