Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Intelek spol s.r.o Oddział w PolsceO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów marki SOLARIX.
  • Obsługa aktualnej bazy klientów oraz budowanie własnego portfolio klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych.
  • Wdrażanie projektów biznesowych i marketingowych.
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – mile widziane techniczne.
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość systemu okablowania strukturalnego będzie dodatkowym atutem.
  • Zainteresowanie techniką, nowoczesnymi technologiami.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Doświadczenie w zakresie spotkań biznesowych z klientami .
  • Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy KAT B.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników.
  • Stabilne zatrudnienei w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o umowe B2B.
  • 60% czasu pracy – praca w terenie, 40% - praca w trybie home office.
  • Samochód służbowy również do prywatnego użytku.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop).
  • Pracę w firmie mającą już ugruntowaną i pewną pozycje na rynku polskim.
  • Możliwość rozwoju w strukturach działu sprzedaży.
  • Pakiet wewnętrznych szkoleń z zakresu produktów, systemu i sprzedaży.
  • Interesującą pracę w kameralnym i przyjaznym zespole.

Intelek spol s.r.o Oddział w Polsce

Firma INTELEK jest największym dostawcą komponentów sieciowych i technologii telekomunikacyjnych w Czechach i na Słowacji. Oprócz sprzedaży systemu okablowania miedzianego oraz światłowodowego, firma oferuje: wsparcie techniczne, doradztwo i organizację szkoleń.

Centrala firmy Intelek mieści się w Brnie w Czechach- firma posiada oddziały w Polsce oraz na Słowacji, a poprzez swoich partnerów biznesowych działa w 8 innych krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy szczególnie na województwa: pomorskie, zachodniopomorskie oraz warmińsko-mazurskie.

Przedstawiciel Handlowy, zachodniopomorskie