Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Comensal Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • osiąganie wyników sprzedażowych na przydzielonym terenie;
  • współtworzenie polityki handlowej oraz rozwój sieci sprzedaży;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientem;
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy;
  • odpowiedzialność za dostępność i widoczność produktów w punktach sprzedaży;
  • bieżące monitorowanie i analiza rynku;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • umiejętność budowania relacji z Klientem, zespołem i przełożonym;
  • znajomość technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość obsługi MS Office;

Mile widziane

  • doświadczenie w branży malarsko-narzędziowej;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość budowania doświadczenia zawodowego w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • konkurencyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + system premiowy, zależny od wyników;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy, tablet)

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Comensal Sp. z o.o.

Firma COMENSAL Sp. Z o.o. jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce i na świecie. Od 1992r. zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu ręcznych narzędzi budowlanych i budujemy swoją pozycję na rynku. Od początku swojego istnienia nie ustajemy w wysiłkach innowacyjnych i rozwijaniu technologii. W ciągu 30 lat stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na elastyczną i dostosowaną do potrzeb Klienta produkcję.

Nasza firma to zespół ludzi pracujących wspólnie na sukcesy, jej działalność budujemy w oparciu o zaufanie i uczciwość.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzą, umiejętnościami negocjacyjnymi i doświadczeniem w poszukiwaniu Klientów wzbogacą nasz obecny zespół.

Przedstawiciel Handlowy, zachodniopomorskie