Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Kross s.a.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległą siecią salonów - realizacja planu rozwoju

  • efektywna i skuteczna realizacja planów sprzedaży

  • wsparcie w rozwoju działalności dealerów - operatorów dystrybucji KROSS

  • zapewnienie wzrostu sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych dealerów oraz zwiększenie udziału w sprzedaży u obecnych

  • rozwój biznesu poprzez zbieranie informacji z rynku

  • realizacja planów aktywności handlowych - CRM

  • wspieranie realizacji działań trade - marketingowych

  • wspieranie działań CX

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 3 lata

  • aktywny styl pracy, inicjatywa w działaniu

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • umiejętność szybkiego reagowania na dynamiczne zmiany, łatwa i szybka adaptacja do nowych i zmiennych okoliczności, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji

  • wysoka efektywność w realizacji powierzonych zadań

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Kross SA lub Kross Usługi Sp. z o.o.

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • premie zależne od osiąganych wyników

  • wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania

  • pracę w zaangażowanym, zróżnicowanym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • gwarantowany urlop w miesiącach wakacyjnych

  • możliwość realizacji sportowych pasji: drużyna Kross Staff Team (https://www.facebook.com/KROSSSTAFFTEAM/)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kross s.a.

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. W zakresie sponsoringu sportowego firma wspiera między innymi Kross Racing Team, jedną z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, której barwy reprezentuje dwukrotna medalistka olimpijska, Maja Włoszczowska. Rowery marki KROSS powstają w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. KROSS, jako jedna z nielicznych firm w Europie, rozwija także produkcję ram karbonowych. Firma w 2017 roku przejęła holenderską markę Multicycle, posiadającą w swojej ofercie miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne. Był to kolejny milowy krok w zakresie ekspansji na rynkach zagranicznych. Obecnie, produkty KROSS są dystrybuowane do prawie pięćdziesięciu krajów. Założycielem i właścicielem firmy jest Zbigniew Sosnowski.

Przewiń do profilu firmy