Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Nasz Prąd S.A.

umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 00019 380 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i sprzedaż pomp ciepła i rozwiązań OZE,

  • pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,

  • przekazywanie dokumentów do siedziby spółki,

  • współpraca z centralą i innymi członkami zespołu,

  • obsługa klienta wg najwyższych standardów,

  • godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista,

  • kreatywność, umiejętność komunikacji i negocjacji,

  • umiejętność organizowania własnej pracy,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania: 3 000zł podstawa + 3 000zł prowizji od podpisanej umowy sprzedaży pompy ciepła

  • samochód służbowy z kartą paliwową,

  • laptop i telefon,

  • szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające,

  • przyjazną atmosferę sprzyjająca rozwojowi.

O nas

Jesteśmy spółką akcyjną, która jest liderem w branży OZE.

Montujemy produkty renomowanych marek.

Bazujemy tylko i wyłącznie na własnych ekipach monterskich, dzięki czemu świadczymy najwyższą jakość usług.

Działamy na terenie całej Polski.