Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Klient Pracuj.pl

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z dotychczasowymi Klientami

  • rozwijanie potencjału obecnych odbiorców

  • sprzedaż produktów z oferty firmy

  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy

  • inkasowanie oraz monitoring należności

  • negocjowanie warunków handlowych

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (idealnie na stanowisku przedstawiciela handlowego)

  • umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku

  • umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

  • nastawienie na realizację celów

  • silna motywacja i ambitne podejście do pracy

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • miejsce zamieszkania zgodne z obsługiwanym terenem

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą wraz z wynagrodzeniem promującym osoby nastawione na osiąganie celów (część stała + premia)

  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje

  • możliwość samodzielnego organizowania i planowania pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą