Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

JS Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się utrzymaniem i nawiązywaniem współpracy z Klientami na powierzonym rejonie: pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, obsługą punktów sprzedaży, w tym m.in. negocjowaniem warunków sprzedaży, utrzymywaniem standardów, szkoleniem Klientów, wprowadzaniem do sprzedaży nowych produktów oraz promocji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziana znajomość branży)
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w działaniu
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w pokonywaniu długich tras

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwań
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet
  • możliwość udziału w szkoleniach i spotkaniach branżowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 7500,00 zł netto i bardzo wysokie premie uzależnione od wyników sprzedażowych

Od 1991 roku firma prowadzi sprzedaż hurtową bielizny, rajstop, skarpet i odzieży. Obecnie posiadamy największe w Polsce Centrum Dystrybucji o powierzchni całkowitej ok. 8 500 m2. Firma JS jest też właścicielem marek La Vantil i Grejs. Posiadamy ponad 15 sklepów, które położone są w centrach handlowych i przy głównych ulicach miast w całej Polsce.

Przedstawiciel Handlowy, zachodniopomorskie