Przedstawiciel Handlowy

Pracuj.pl dla Firm

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych i zadań promocyjnych na powierzonym terenie (województwo zachodniopomorskie)

  • Doradzanie uczestnikom rynku budowlanego i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy

  • Sporządzanie raportów zgodnych ze standardami firmowymi

  • Monitorowanie i czuwanie nad lokalnym rynkiem sprzedaży

  • Negocjacje handlowe oraz regularne spotkania w terenie z partnerami handlowymi

  • Dbanie o rozwój przynależnego regionu poprzez pozyskiwanie nowych klientów

  • Promowanie rozwiązań systemowych z oferty handlowej

  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami

  • Prokliencki serwis posprzedażowy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w doradztwie i sprzedaży materiałów z branży budowlanej

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji interpersonalnych

  • Otwartość na potrzeby Klienta i komunikatywność

  • Dobra znajomość lokalnego rynku branży budowlanej

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy dostosowane do potrzeb i specyfiki stanowiska pracy: telefon, komputer, auto służbowe

  • Bony na święta

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony towarowe

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą