Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o.O firmie

  • Zamość
    Zamość, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • dbałość o realizację planów budżetowych
  • sprzedaż, opieka i doradztwo techniczne
  • dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność dbania o relacje z klientami
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów w podległym regionie
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hurtowni elektrycznej – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę progresu zawodowego, uczestnictwo w programach rozwojowych
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i kulturalnych, ubezpieczenie grupowe, benefity świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • premia świąteczna

Dołącz do naszego zespołu!

Prześlij do nas swoje CV ze zdjęciem z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o. o.

Sieć hurtowni elektrycznych zajmująca się dystrybucją automatyki, oświetlenia, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz kabli i przewodów

Przedstawiciel Handlowy, Zamość