Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka niemieckiego

VERA HOLOGRAMY MICHAŁ SKRZYPCZAK

Malwowa 48

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Przygotowywanie / uzupełnianie baz danych

  • Spotkania z Klientami

  • Kontakt z Klientami

  • Cross selling

Podział czasu pracy
20%

Przygotowywanie ofert handlowych

20%

Przygotowywanie / uzupełnianie baz danych

20%

Spotkania z Klientami

20%

Kontakt z Klientami

20%

Cross selling

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w branży poligraficznej na analogicznym stanowisku

  • Umiejętność prowadzenia samochodu służbowego (prawo jazdy)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów (telefonicznych / osobistych)

  • Punktualność

To oferujemy

  • Pracę w kameralnym zespole

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (podstawa + prowizja od wyników)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)

  • Pracę w firmie z bardzo długą tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

W firmie VERA HOLOGRAMY zajmujemy się szczególną częścią poligrafii. Produkujemy etykiety oraz druki zabezpieczone przed fałszerstwem. Naszym koronnym produktem są hologramy samoprzylepne. Dzięki zabezpieczeniom, które oferujemy nasi Klienci wyróżniają swoje produkty oraz sprawiają, że stają się one niemożliwe do podrobienia. Współpracujemy z sektorem publicznym oraz firmami prywatnymi. Nasze produkty sprzedajemy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Proponujemy pracę w kameralnym zespole w firmie z nimal 30-letnią tradycją.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV w pliku PDF opisanego w następujący sposób: CV PH imię, nazwisko.

Zapraszamy do współpracy!