Przedstawiciel handlowy

Pryzmat Sp. Z o.o. Sp. K. O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących
oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Aktualnie do naszego punktu sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zadania na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w obszarze sprzedaży i najmu urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedażowych na przydzielonym terenie.
  • Profesjonalna obsługa klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej (ofert i umów) i negocjowanie warunków handlowych.
  • Analizowanie rynku, produktów oraz konkurencji.
  • Bieżące uzupełnianie wiedzy w zakresie oferty firmy.
  • Współpraca z zespołem i innymi działami firmy oraz raportowanie działań.

Oczekujemy:

  • Nastawienia na osiąganie celów sprzedażowych i determinacji w działaniu.
  • Chęci i gotowości do uczenia się oraz otwartości na zmiany.
  • Bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy z innymi.
  • Prawa jazdy kat. B  oraz znajomości środowiska MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook).
  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu okresu próbnego. (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
  • Wynagrodzenie stałe w systemie bezpremiowym.
  • Niezbędne szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wsparcie podczas wdrożenia do pracy.
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.
Jeżeli ta oferta Cię zainteresowała, odpowiedz załączając swoje cv.
W tytule przesyłanych dokumentów prosimy o podanie nazwiska i imienia.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy