Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

AWD Interior Spółka Jawna

4 0009 500 brutto / mies.
  • Złotoryja

    Złotoryja, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój sprzedaży na terenie części województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, opiekę nad powierzonymi klientami, prowadzenie rozmów handlowych oraz utrzymywanie standardów merchandisingowych.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,

  • komunikatywność i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie oraz miesięczny system prowizyjny,

  • praca od poniedziałku do piątku (8 godzin dziennie)

  • możliwość awansu płacowego,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego TU ZDROWIE,

  • narzędzia pracy: samochód Toyota Corolla sedan 2022 (wyłącznie do celów służbowych), smartfon, tablet Samsung, dostęp on-line do nowoczesnego systemu komputerowego klasy ERP,

  • szkolenia wprowadzające do stanowiska pracy (nie wymagamy doświadczenia),

  • opiekuna sprzedaży, oferującego wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne