Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy – Żywiec Zdrój

Target PROO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży

  • sprzedaż produktów oraz wprowadzanie standardów merchandisingowych

  • regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży zgodnie z ustaloną trasówką (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie bieżących wyników pracy przy użyciu mobilnego systemu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG (doświadczenie w kategorii napojów będzie dodatkowym atutem)

  • dobra znajomość obsługiwanego terenu

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • sprzedaż markowych produktów Żywiec Zdrój

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon)

  • komfortowy samochód służbowy

  • pakiet medyczny Luxmed

  • dofinansowanie karnetu sportowego

  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy