Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy – Żywiec Zdrój

Target PROO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny 1000 Przedstawicieli Handlowych i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Żywiec Zdrój, producenta marek Żywiec Zdrój, Dobrowianka, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Będziesz odpowiedzialny za realizację celów jakościowych i sprzedażowych, utrzymywanie relacji ze wskazanymi klientami detalicznymi oraz sieciowymi. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz gotową trasówkę z bazą klientów.

Obowiązki

  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży
  • sprzedaż produktów oraz wprowadzanie standardów merchandisingowych
  • regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży zgodnie z ustaloną trasówką (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy przy użyciu mobilnego systemu

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG (doświadczenie w kategorii napojów będzie dodatkowym atutem)
  • dobrej znajomości obsługiwanego terenu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • nastawienia na realizacje celów

Oferujemy

  • Sprzedaż markowych produktów - Żywiec Zdrój, Dobrowianka
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa wynagrodzenia vs premia
  • Niezbędne narzędzia
    pracy (telefon)
  • Nowy samochód
    służbowy
  • Pakiet medyczny
    Luxmed
  • Dofinansowanie
    karnetu sportowego
  • Stały rozwój
    i doświadczenie w sprzedaży
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy