Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handowy Top End

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oferty handlowej PepsiCo do obecnych klientów; Pepsi, Mirinda, 7up, Lipton, Rockstar, Star Chips, Mr. Snaki, Chipita

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału tradycyjnego

  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych

  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami

  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientem detalicznym

  • Znajomość sprzedaży kategorii produktów napojowych lub przekąsek

  • Nastawienie na rezultat

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Skuteczna komunikacja

  • Doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy