Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel/ka Fabryki ds. Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fabryka Mebli Biurowych MARO od 1991 roku pomaga tworzyć doskonałe wnętrza biurowe. Jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła produkcję systemowych mebli biurowych. Od tego momentu pozostaje w branży liderem w dziedzinie innowacji technicznych i wzorniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli:

  • Jesteś komunikatywny/a i potrafisz przekonywać innych do własnych poglądów,
  • Twoimi atutami są upór i wola walki,
  • Jesteś optymistyczny/a i lubisz ciekawe wyzwania,
  • Potrafisz wytrwale, z zaangażowaniem i entuzjazmem dążyć do osiągnięcia obranego celu,
  • Jesteś osobą odpowiedzialną oraz samodzielną w realizacji powierzonych zadań,

to prześlij swoją aplikację.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny)
  •  możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy
  • interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu

Zadania:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na terenie Wielkopolski
  • realizacja celów sprzedażowych w oparciu o sytuację na rynku oraz oczekiwania klientów
  • opieka nad klientami firmy (regularny kontakt, wsparcie merytoryczne, obsługa posprzedażowa)
  • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • sporządzanie raportów tygodniowych – planowanie i raportowanie wizyt u klientów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu – warunek konieczny
  • predyspozycje sprzedażowe
  • nastawienie na realizację wyników sprzedażowych
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność wysławiania się
  • umiejętność logicznego oraz kreatywnego myślenia, formułowania wniosków, doradzania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość obsługi komputera MS Office

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z nazwą stanowiska w tytule maila, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883”  za pomocą przycisku APLIKUJ.

www.maro.pl

Zobacz też nasz profil na facebooku.

Maro zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty