Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel/ka Handlowy/a

Wyborowa Pernod RicardO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez zapewnienie obecności naszych produktów w wyznaczonych punktach;
  • Negocjacja warunków handlowych w ustalonych ramach;
  • Zapewnianie ekspozycji produktów zgodnie ze standardami;
  • Budowa długotrwałych i solidnych relacji z klientami handlu detalicznego i nowoczesnego;
  • Aktywacja promocji handlowych w punktach sprzedaży i zgłaszanie propozycji promocji lokalnych;
  • Systematyczne planowanie i raportowanie wyników w mobilnym systemie sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Obsługa Excela na poziomie podstawowym;
  • Minimum średnie wyksztalcenie i prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • Umiejętności negocjacyjne, argumentowanie swojego zdania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów;
  • Podstawowa wiedza z zakresu standardu merchandisingowego.

To oferujemy

  • Stabilna praca w międzynarodowej organizacji z prestiżowymi markami o ciekawej historii (zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio z Wyborową);
  • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności sprzedażowych;
  • Serdeczna atmosfera pracy i środowisko ludzi z pasją;
  • Realny wpływ na wyniki swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa oraz premie od wyników);
  • Narzędzia pracy klasy premium (samochód służbowy, iPhone, iPad);
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, udział w eventach firmowych i wiele innych);
  • Umowa o pracę na zastępstwo.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Cel stanowiska

Rozwój oraz wdrażanie działań marketingowych zgodnych ze strategią dla lokalnych marek w portfolio Wyborowa Pernod Ricard.

Wyborowa Pernod Ricard

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Aktualne oferty pracodawcy
JR-025593

Przedstawiciel/ka Handlowy/a, Białystok