Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel/ka Handlowy/a ds. On Trade

Wyborowa Pernod RicardO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. śląskie
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań sprzedażowych oraz jakościowych w kanale On Trade na podległym terenie;
  • Promocja produktów poprzez edukację klientów, przeprowadzanie prezentacji oraz szkoleń produktowych;
  • Monitorowanie rynku i konkurencji poprzez analizę, identyfikację zagrożeń oraz nowych możliwości;
  • Implementacja, egzekwowanie promocji handlowych i konsumenckich w punktach gastronomicznych, rozliczanie oraz ocena ich efektywności;
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy;
  • Zarządzanie podległym budżetem.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży;
  • Interesujesz się branżą spirytusową;
  • Masz dużą energię do działania;
  • Łatwo nawiązujesz relacje;
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy;
  • Jesteś obowiązkowa/y i systematyczna/y;
  • Konsekwentnie dążysz do realizacji celu;
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie i prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji z prestiżowymi markami o ciekawej historii;
  • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności zawodowych;
  • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenie w pracy z wysokiej rangi ekspertami;
  • System premiowy oparty na realizacji indywidualnie wyznaczanych celów;
  • Pracę w organizacji o unikalnej kulturze „convivialite”, w której wspólnie tworzymy przyjazne relacje;
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie nażycie, pakiet sportowy, PPE, zakup naszych produktów w specjalnych cenach i wiele innych;
  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Wyborowa Pernod Ricard

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przedstawiciel/ka Handlowy/a ds. On Trade, śląskie