Do aplikacji proszę dodać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfetti van Melle Polska Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Perfetti Van Melle Polska

Przedstawiciel /ka Handlowy /a

Perfetti Van Melle PolskaO firmie

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klientów detalicznych i nowoczesnych

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Realizacja celów dystrybucyjnych i merchandising’owych

  • Monitorowanie rynku i analizę działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty/-tki ds. Rozwoju Sprzedaży, Przedstawiciela/ -ki Handlowego/ -ej w branży FMCG

  • Znajomość rynku lokalnego

  • Orientacja na realizację powierzonych celów

  • Zaangażowanie, dokładność i sumienność

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę z systemem premiowym

  • Samochód służbowy oraz telefon

  • Pakiet benefitów takich jak:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie karty sportowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pełne finansowanie Pracowniczego Programu Emerytalnego

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Tak się u nas pracuje