Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel/-ka Handlowy/-a

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Teren, który zostanie Ci przypisany to m.in. OPOLE; KRAPKOWICE; KĘDZIERZYN – KOŹLE; STRZELCE OPOLSKIE;
  • Regularne odwiedzanie sklepów w przypisanym obszarze połączone ze zbieraniem zamówień;
  • Zapewnienie optymalnej ekspozycji produktów oraz materiałów reklamowych w sklepach;
  • Dbałość o zachowanie konkurencyjnej pozycji produktów na rynku;
  • Koordynowanie akcji promocyjnych i reklamowych w sieciach;
  • Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i produktów na rynku;
  • Kontakt z dystrybutorem i hurtownią.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z lokalnymi i międzynarodowymi sieciami jako przedstawiciel handlowy w firmie branży FMCG (warunek konieczny);
  • Wykształcenie średnie;
  • Płynna znajomość języka polskiego;
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów;
  • Dokładność i systematyczność;
  • Konieczne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG mającej w ofercie wiele znanych marek (m.in. Nutella, Ferrero Rocher, Raffaello, Kinder, Tic Tac)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o wysokich standardach, w otoczeniu profesjonalistów i przyjaznej atmosfery
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole służącym pomocą i otwartym na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • KARTA TICKET RESTAURANT
  • Kafeteria Benefitów

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie aplikacji

2

Analiza CV i rozmowa z przedstawicielem Działu HR

3

Spotkanie z przyszłym przełożonym lub liderem zespołu

4

Decyzja rekrutacyjna

5

Podpisanie listu intencyjnego

Diversity and Inclusion

Ferrero dokłada wszelkich starań, aby budować zróżnicowaną i inkluzywną kulturę, w której wszyscy pracownicy czują się akceptowani i doceniani oraz mają takie same możliwości rozwoju. Wierzymy, że każdy z nas ma talent. Pielęgnując ciekawość i naturalne zdolności naszych pracowników, zapewniamy im, pokolenie po pokoleniu, środki do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych, umożliwiając im stworzenie swojej ścieżki w Ferrero. Różnorodność naszych talentów jest tym, co czyni nasze środowisko pracy wielokulturowym, innowacyjnym i niezwykle satysfakcjonującym.

Nasz CSR

Jako firma rodzinna, wartości takie jak szacunek, uczciwość i innowacyjność są wbudowane w naszą kulturę od pokoleń. Nasz cel „Dbamy o lepsze” odzwierciedla te wartości i motywuje nas do podnoszenia naszych ambicji i realizacji naszych obietnic, aby wpłynąć na ludzi i planetę na lepsze.

Nasza strategia zrównoważonego rozwoju, którą realizujemy poprzez partnerstwa między regionami geograficznymi i branżami, inwestycje w technologię i certyfikaty, opiera się na czterech strategicznych filarach:

ZRÓWNOWAŻONE POZYSKIWANIE SUROWCÓW

Dzięki naszym programom wzmacniamy pozycję rolników na końcu łańcucha dostaw, zwiększając przejrzystość i chroniąc ich środowisko.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Pracujemy nad zwiększeniem efektywności środowiskowej w naszych własnych operacjach, zmniejszeniem emisji i zwiększeniem obiegu zamkniętego naszych opakowań.

PROMOWANIE ODPOWIEDZIALNEJ KONSUMPCJI

Dbamy o odpowiedzialną konsumpcję naszych produktów. Staramy się oferować produkty najwyższej jakości i świeżości oraz zawsze staramy się komunikować w sposób odpowiedzialny.

PODMIOTOWE TRAKTOWANIE LUDZI

Pracujemy nad zapewnieniem zróżnicowanego, integracyjnego i satysfakcjonującego miejsca pracy, wzmacniając nasze społeczności i promując aktywny styl życia wśród młodzieży i ich rodzin.

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.

Ferrero to firma rodzinna o prawdziwie innowacyjnym podejściu i międzynarodowych perspektywach, znana z kultowych marek, takich jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® i Kinder Surprise®. Wraz ze wzrostem popularności naszych marek rośnie również nasz ogólnoświatowy zasięg. Reprezentowana w 55 krajach, produktami sprzedawanymi w ponad 170 krajach, Grupa Ferrero jest kochana przez pokolenia na całym świecie. Sekret naszego globalnego sukcesu? Prawie 35 000 oddanych pracowników, którzy z troską i wysoką jakością tworzą firmę, kreują kariery i marki, z których jesteśmy dumni. Dołącz do nas, a możesz być jednym z nich.

Aktualne oferty pracodawcy
PHO/11/22

Przedstawiciel/-ka Handlowy/-a, Opole